New Interior Collection

Aqua Dex 1L; Dörtlü enzim içeren bir alet temizleyicisidir. Tıbbi ve cerrahi aletler, endoskoplar, anestezi malzemeleri, ısıya dayanıklı ve dayanıksız aletler, dental aletler, ördek, sürgü, plastik, cam, seramik, porselen ve cam malzemelerin enzimatik temizlik ve ön dezenfeksiyonunda kullanılan konsantre bir üründür. Organik kirlerin aletler üzerine fikse olmaması, sterilizasyon ajanının aletin tüm yüzeyine temas edebilmesine yardım eder, yüzeydeki mikrobiyal yükü azaltır. Korozyon inhibitörleri içerir. Aldehit, fenol, fosfat içermez. Manuel ve ultrasonik cihazlarda kullanılır. PH nötr aralıktadır.

Teklif Al

Aqua Dex 5L; Dörtlü enzim içeren bir alet temizleyicisidir. Tıbbi ve cerrahi aletler, endoskoplar, anestezi malzemeleri, ısıya dayanıklı ve dayanıksız aletler, dental aletler, ördek, sürgü, plastik, cam, seramik, porselen ve cam malzemelerin enzimatik temizlik ve ön dezenfeksiyonunda kullanılan konsantre bir üründür. Organik kirlerin aletler üzerine fikse olmaması, sterilizasyon ajanının aletin tüm yüzeyine temas edebilmesine yardım eder, yüzeydeki mikrobiyal yükü azaltır. Korozyon inhibitörleri içerir. Aldehit, fenol, fosfat içermez. Manuel ve ultrasonik cihazlarda kullanılır. PH nötr aralıktadır.

Teklif Al

30% discount on appearals

Aqua Alet Temizleyici 1L; Dörtlü enzim içeren bir alet temizleyicisidir. Tıbbi ve cerrahi aletler, endoskoplar, anestezi malzemeleri, ısıya dayanıklı ve dayanıksız aletler, dental aletler, ördek, sürgü, plastik, cam, seramik, porselen ve cam malzemelerin enzimatik temizlik ve ön dezenfeksiyonunda kullanılan konsantre bir üründür. Organik kirlerin aletler üzerine fikse olmaması, sterilizasyon ajanının aletin tüm yüzeyine temas edebilmesine yardım eder, yüzeydeki mikrobiyal yükü azaltır. Korozyon inhibitörleri içerir. Aldehit, fenol, fosfat içermez. Manuel ve ultrasonik cihazlarda kullanılır. PH nötr aralıktadır.

Teklif Al

Aqua Yüzey Temizleyici 1L; Kullanıma hazır bir üründür. Hastane gibi yüksek risk taşıyan yerlerde, kan ve vücut sekresyonuyla kontamine olmuş yüzeyler ve demirbaşlar, yüzey alanları, duvarlar, zeminler, daldırma yöntemiyle termik olmayan küvetler, dozaj tertibatları, mobilyalar, tuvaletler, sürgüler, PVC zeminler dahil olmak üzere her türlü yıkanabilir yüzey ve zeminde kullanımı uygundur.

Teklif Al

30% discount on appearals

Aqua Yüzey Temizleyici 5L; Kullanıma hazır bir üründür. Hastane gibi yüksek risk taşıyan yerlerde, kan ve vücut sekresyonuyla kontamine olmuş yüzeyler ve demirbaşlar, yüzey alanları, duvarlar, zeminler, daldırma yöntemiyle termik olmayan küvetler, dozaj tertibatları, mobilyalar, tuvaletler, sürgüler, PVC zeminler dahil olmak üzere her türlü yıkanabilir yüzey ve zeminde kullanımı uygundur.

Teklif Al

Savlon Konsantre 1L; Suyla temizlenebilen yüzeylerin dezenfeksiyonunda, termometreler, solunum cihazları, inhaler ağızlıkları, mobilya yüzeyleri ve demirbaşlar, daldırma yöntemiyle termik olmayan küvetler, dozaj tertibatları, yataklar, süngerler, küvetler, lavabolar, klozetler, moplar dahil olmak üzere her türlü yıkanabilir yüzeyde kullanılır. Aldehit ve türevlerini içermez. Fenol içermez.

Teklif Al

30% discount on appearals

Savlon Konsantre 5L; Suyla temizlenebilen yüzeylerin dezenfeksiyonunda, termometreler, solunum cihazları, inhaler ağızlıkları, mobilya yüzeyleri ve demirbaşlar, daldırma yöntemiyle termik olmayan küvetler, dozaj tertibatları, yataklar, süngerler, küvetler, lavabolar, klozetler, moplar dahil olmak üzere her türlü yıkanabilir yüzeyde kullanılır. Aldehit ve türevlerini içermez. Fenol içermez.

Teklif Al

Hibitin 1L; Hijyenik / Cerrahi el, cilt ve yara çevresi yıkamalarında; ameliyat öncesi, ameliyat bölgelerinin hijyenik yıkamalarında kullanılır. Derişik hali ile uygulama alanının tüm yüzeyi film tabakası ile kapatılacak şekilde 3-5 ml. olarak kullanılır. Kullanım alanlarında belirtilen yüzeylere direk uygulanır.

Teklif Al

30% discount on appearals

Hibitin 5L; Hijyenik / Cerrahi el, cilt ve yara çevresi yıkamalarında; ameliyat öncesi, ameliyat bölgelerinin hijyenik yıkamalarında kullanılır. Derişik hali ile uygulama alanının tüm yüzeyi film tabakası ile kapatılacak şekilde 3-5 ml. olarak kullanılır. Kullanım alanlarında belirtilen yüzeylere direk uygulanır.

Teklif Al

Etil Alkol; Klinikler ve muayenehanelerde enjeksiyon, fonksiyon öncesi dezenfektasyonunda, kişisel hijyeni korumada ve sürdürmede, özellikle kış aylarında okullarda ve toplu taşıma alanlarında, gribal hastalıkların yayılmasını önlemede, ameliyat, yoğun bakım servisleri ve muayenehaneler gibi riskli alanlarda, para kullanan kimselerin bulaşıcı hastalığa yakalanmasını önlemede, umuma açık yerlerde her türlü aracın ortak kullanımından sonra el ve cilt hijyeninin gerek görüldüğü tüm yerlerde kullanılır. El ve cildi yıpratmaz, katkı maddesi sayesinde derinlemesine yumuşaklık sağlar.

Teklif Al

30% discount on appearals

Sodyum Hipoklorit; genellikle sularda dezenfektan amaçlı ve değişik sektörlerde ağartıcı madde olarak kullanılmaktadır.

Teklif Al