New Interior Collection

Kozmetik Jel; Cihaz başlığını ve camını soğutarak cihazın daha uzun ömürlü olmasını sağlar. İçerdiği aktif maddeler yüksek viskozite ve üretimde kullanılan vakum teknolojisi sayesinde cihaza zarar vermez. Kullanım esnasında vücuttaki tuzdan etkilenmez. Uygulamada rahatlık sağlar.

Teklif Al

Sıvı Vazelin; İlaç sanayi ve kozmetikte, merhemlerde, deri kremlerinde, saç preparatlarında, bebek yağlarında, losyonlarda, rujlarda, masaj yağlarında, gıda makinelerinin yağlanmasında, besin-kimya ve genel sanayide, tekstilde, kağıt sanayinde, haşere ilaçlarında, polistyren imalinde, özel deri yağlarında, cilalarda, mürekkepte ve boya imalinde, köpük kesme imalinde ve çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır.

Teklif Al

30% discount on appearals

Katı Vazelin; Çeşitli sanayi dallarında elektriği yalıtma maddesi olarak kullanılmaktadır. Tekstilde, eczacılıkta, kozmetik sanayinde plastik ve elektrik malzemelerinin imalinde, bağcılıkta aşı yerlerinin izolasyonunda kullanılmaktadır.

Teklif Al

Solid Vazelin; İlaç sanayi ve kozmetikte, merhemlerde, deri kremlerinde, saç preparatlarında, bebek yağlarında, losyonlarda, rujlarda, masaj yağlarında, gıda makinelerinin yağlanmasında, besin-kimya ve genel sanayide, tekstilde, kağıt sanayinde, haşere ilaçlarında, polistyren imalinde, özel deri yağlarında, cilalarda, mürekkepte ve boya imalinde, köpük kesme imalinde ve çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır.

Teklif Al

30% discount on appearals

Formaldehit; Patolojik incelemelerde, morglarda ve kadavralarda bakteri önleyici olarak kullanılır. Biyopsi incelemelerinde ise koruyucu olarak kullanılır.

Teklif Al