Aqua Medikal, sunduğu hizmetlerin standartlarına önem verdiğinden, uluslararası geçerliliğe sahip kalite standartlarını uygulamaktadır. Kalite standartları gereği her yıl düzenli denetimler sağlanarak, gerekli olması halinde eğitim ve düzenleme çalışmalarıyla gelişmelere uygun iyileştirmeler yapılır.
 
Sahip olduğumuz sertifikalarımız;
 
ISO 13485:2016 Medikal Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi
ISO 9001:2015 Sağlık Ürünleri Üretimi Kalite Yönetim Sistemi
GMP (Good Manufacturing practices) İyi Üretim Uygulamaları
 
Müşteri memnuniyetinin, dünya standartlarındaki üretim sistemleri ve kalite yönetim sistemiyle mümkün olduğunu biliyor, firma olarak çalışmalarımızı bu bilinç doğrultusunda sürdürüyoruz. Aqua medikal olarak sağlık gibi önemli bir sektörde üretim yapıp hizmet sunmaktayız. Kendimizi geliştirebilmek için bütün paydaşlarımızdan periyodik olarak geri bildirimler toplayıp, güçlü yönlerimizi pekiştirmekteyiz. Fırsat buldukça telefon, mail ya da yüz yüze iletişim ile aldığımız geri bildirimleri itinayla not edip aylık toplantılarımızda gündeme getirmekteyiz. Ürün ile doğrudan etkileşime geçen aracılar ve tüketicilerden topladığımız geri bildirimler, gelişim alanındaki yol göstericimizdir. Sadece kalite sertifikaları ve yeterlilik belgeleriyle değil vicdanen de denetimi ve kontrolü elden bırakmıyoruz. Bütün gayemiz insan sağlığına değer katmak ve bir nebze olsun topluma faydalı olabilmektir. 
 

Web sitemizin mesaj bölümü üzerinden sizler de her türlü düşüncenizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sertifikalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.