Aqua Medikal ExpoMed Eurasia’da

Sağlık ve medikal sektörüne hitap eden ve Her yıl düzenlenen Expomed Eurasia fuarı, bu sene Haziran ayının ilk haftasında Tüyap Fuar Merkezinde gerçekleşti. Aqua Medikal ailesi olarak düzenli katılım gösterdiğimiz fuar, dünyanın çeşitli ülkelerinden ziyaretçilerin de katılımıyla güzel bir ilgi gördü. Özel tasarım standımıza, İtalya, İspanya, Portekiz, Ukrayna, Arnavutluk, Kosova, Irak, Libya, Mısır, Suriye, Iran, Sudan, Tunus, Lübnan gibi birçok ülkeden ve Türkiye’nin her yerinden gelen misafirlerimi ağırladık. Bu misafirlerimiz arasında iş ortaklarımız da yer almaktaydı. Bizim için oldukça değerli olan iş ortaklarımıza teşekkür etmek amacıyla plaketler hediye ettik. Ayrıca bizimle iş birliği kurmak isteyen yeni firmaları tanıma fırsatı da bulduk.

Aqua Medikal çatısı altında üretilen ve gerekli belgelerin tümüne sahip olan el ve cilt dezenfektanı, Batiqonix povidon iyot çözeltisi, Ultrason jeli, Termojel, Alet ve yüzey dezenfektanı ve oksijenli su, ürünlerimiz arasında en çok rağbet gören ve sipariş alan tercihler oldular. Hastane ve Eczane kategorilerinde, seçeneklerin oldukça fazla olduğu ürün skalamız, hali hazırda 45’den fazla ülkeye yapmış olduğumuz iş birlikleri ile ihraç edilmekte ve ülkemiz sağlık konusunda markamız aracılığıyla memnuniyet oranı yüksek şekilde temsil edilmektedir. 

İkmib İhracatçılar Birliği’nin, Ticaret Bakanlığı’nın, Sağlık Bakanlığı’nın, STK temsilcilerinin ve birçok kamu ile özel sektör temsilcilerinin ziyaretleri ile oldukça mutlu olduğumuz bir fuarı daha geride bıraktık. Sizleri de bir sonraki fuarımızda standımızda ağırlamaktan ötürü mutlu olacağımızı bilmenizi isteriz. Bilgiler için bizi web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeye devam edin.

Sağlıkla kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir